Завантажую...
+
Персональний сайт рієлтора
Алла
Добрий день!
+380 (97) 587-97-36
22022013sofija@gmail.com
за зменшенням площі
1
2
3
4
Оголошень:
66
SF-2-715-419
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 124 м², без внутрішніх робіт
3
124/50/20 м²
14/17
186 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 11
14 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 186 000 $
(≈1 500 $ за м²)
Мапа
SF-2-486-920
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 98.50 м², без внутрішніх робіт
3
99/50/16 м²
11/25
177 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 13
11 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 15.97 м², комфорт-клас
Ціна: 177 000 $
(≈1 797 $ за м²)
Мапа
SF-3-064-502
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 63.50 м², без внутрішніх робіт
1
64/34 м²
9/25
108 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101
9 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 34 м², комфорт-клас
Ціна: 108 000 $
(≈1 701 $ за м²)
Мапа
SF-2-664-033
Продам 4-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 130 м², без внутрішніх робіт
4
130/80/20 м²
12/25
8 299 200 ₴
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
12 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 80 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 8 299 200 ₴
(≈63 840 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-051-170
Продам 4-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 133 м², без внутрішніх робіт
4
133 м²
9/25
8 152 900 ₴
9 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 8 152 900 ₴
(≈61 300 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-051-167
4
133 м²
7/25
8 152 900 ₴
7 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 8 152 900 ₴
(≈61 300 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-051-165
4
133 м²
6/25
8 152 900 ₴
6 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 8 152 900 ₴
(≈61 300 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-728-458
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 74 м², без внутрішніх робіт
2
74/35/15 м²
2/17
148 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Микільсько-Слобідська вул., 11
2 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 35 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 148 000 $
(≈2 000 $ за м²)
Мапа
SF-2-840-482
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 86.40 м², авторський дизайн
2
86/40/23 м²
7/25
190 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Микільсько-Слобідська вул., 13
7 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 23 м², комфорт-клас
Ціна: 190 000 $
(≈2 199 $ за м²)
Мапа
SF-2-528-552
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 54 м², євроремонт
1
54/20/15 м²
3/25
123 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 8
3 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 20 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 123 000 $
(≈2 278 $ за м²)
Мапа
SF-2-841-462
Продам 4-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 195 м², без внутрішніх робіт
4
195/61/61 м²
16/17
380 000 $
16 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 61 м², кухня - 61 м², бізнес-клас
Ціна: 380 000 $
(≈1 949 $ за м²)
Мапа
SF-2-652-461
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 101 м², євроремонт
3
101/49/15 м²
8/25
330 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 15
8 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 49 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 330 000 $
(≈3 267 $ за м²)
Мапа
SF-2-530-479
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 97 м², без внутрішніх робіт
3
97/40/20 м²
10/25
200 000 €
10 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 200 000 €
(≈2 062 € за м²)
Мапа
SF-2-930-366
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 98 м², без внутрішніх робіт
2
98/26 м²
14/25
180 000 $
14 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 26 м², комфорт-клас
Ціна: 180 000 $
(≈1 837 $ за м²)
Мапа
SF-3-051-153
Продам 4-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 133 м², без ремонту
4
133 м²
3/25
7 900 200 ₴
3 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 7 900 200 ₴
(≈59 400 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-021-307
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 101 м², без внутрішніх робіт
3
101 м²
24/25
178 000 $
24 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 178 000 $
(≈1 762 $ за м²)
Мапа
SF-2-655-310
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 102 м², без внутрішніх робіт
3
102/50/16 м²
13/26
6 885 000 ₴
13 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 6 885 000 ₴
(≈67 500 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-923-596
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 84 м², без внутрішніх робіт
2
84/15 м²
4/25
135 000 $
4 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 135 000 $
(≈1 607 $ за м²)
Мапа
SF-2-650-784
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 88.80 м², без внутрішніх робіт
2
89/40/15 м²
15/26
5 851 920 ₴
15 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 851 920 ₴
(≈65 900 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-606-631
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 61 м², без ремонту
1
61/26/15 м²
24/26
115 000 $
24 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 26 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 115 000 $
(≈1 885 $ за м²)
Мапа
1
2
3
4
Оголошень:
66