Завантажую...
+
Персональний сайт рієлтора
Алла
Добрий день!
+380 (97) 587-97-36
22022013sofija@gmail.com
за зменшенням площі
1
2
3
4
Оголошень:
66
SF-2-930-371
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 99 м², без внутрішніх робіт
3
99/18 м²
14/25
185 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Микільсько-Слобідська вул., 13
14 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 18 м², комфорт-клас
Ціна: 185 000 $
(≈1 869 $ за м²)
Мапа
SF-3-090-745
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК «Welcome Home», 54 м², євроремонт
2
54/10 м²
27/27
90 000 $
Розташування: Дарницький район, Осокорки, Вишняківська вул., 4
27 поверх 27-поверхового будинку, кухня - 10.03 м², комфорт-клас
Ціна: 90 000 $
(≈1 667 $ за м²)
Мапа
SF-2-703-342
Продам 2-кімнатну квартиру, 73 м², капітальний ремонт
2
73/36/12 м²
14/22
87 000 $
Розташування: Дарницький район, Позняки, Урлівська вул., 19
14 поверх 22-поверхового будинку, житлова площа - 36 м², кухня - 12 м², комфорт-клас
Ціна: 87 000 $
(≈1 192 $ за м²)
Мапа
SF-2-659-695
Продам 1-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 46 м², без внутрішніх робіт
1
46/15/15 м²
2/17
95 000 $
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Микільсько-Слобідська вул., 11
2 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 15 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 95 000 $
(≈2 065 $ за м²)
Мапа
SF-2-666-035
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 103 м², без внутрішніх робіт
3
103/50/16 м²
4/25
6 221 200 ₴
Розташування: Дніпровський район, Лівобережний масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
4 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 6 221 200 ₴
(≈60 400 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-666-160
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 101 м², без внутрішніх робіт
3
101/50/16 м²
5/25
6 160 800 ₴
5 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 6 160 800 ₴
(≈60 998 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-671-507
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові, ЖК Русанівська Гавань, 101 м², авторський дизайн
3
101/20 м²
20/25
340 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 15
20 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 340 000 $
(≈3 366 $ за м²)
Мапа
SF-2-650-706
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 100 м², авторський дизайн
3
100/60 м²
10/25
248 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Євгена Маланюка вул., 101Ш
10 поверх 25-поверхового будинку, кухня - 60 м², комфорт-клас
Ціна: 248 000 $
(≈2 480 $ за м²)
Мапа
SF-2-841-460
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 156.45 м², без внутрішніх робіт
3
156/60/36 м²
16/17
10 023 300 ₴
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 11
16 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 60 м², кухня - 36 м², комфорт-клас
Ціна: 10 023 300 ₴
(≈64 067 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-611-867
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 96 м², без внутрішніх робіт
3
96/50/20 м²
16/26
180 000 $
Розташування: Дніпровський район, Микільська Слобідка, Микільсько-Слобідська вул., 13
16 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 180 000 $
(≈1 875 $ за м²)
Мапа
SF-2-655-285
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 102 м², без внутрішніх робіт
3
102/50/15 м²
12/26
6 375 000 ₴
12 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 6 375 000 ₴
(≈62 500 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-655-227
3
103/50/16 м²
7/26
6 334 500 ₴
7 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 6 334 500 ₴
(≈61 500 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-202-169
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 77 м², без ремонту
2
77/47/19 м²
2/16
140 500 $
2 поверх в 16-поверхівці, житлова площа - 47 м², кухня - 19 м², комфорт-клас
Ціна: 140 500 $
(≈1 825 $ за м²)
Мапа
SF-2-666-181
3
103/50/16 м²
6/25
6 334 500 ₴
6 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 16 м², комфорт-клас
Ціна: 6 334 500 ₴
(≈61 500 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-779-650
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 125 м², без внутрішніх робіт
3
125/60/25 м²
8/17
60 100 ₴/м²
8 поверх 17-поверхового будинку, житлова площа - 60 м², кухня - 25 м², комфорт-клас
Ціна: 60 100 ₴/м²
(≈7 512 500 ₴ за об’єкт)
Мапа
SF-2-666-221
Продам 3-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 105 м², без внутрішніх робіт
3
105/50/17 м²
23/25
7 381 500 ₴
23 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 17 м², комфорт-клас
Ціна: 7 381 500 ₴
(≈70 300 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-650-160
3
105/50/20 м²
21/25
7 381 500 ₴
21 поверх 25-поверхового будинку, житлова площа - 50 м², кухня - 20 м², комфорт-клас
Ціна: 7 381 500 ₴
(≈70 300 ₴ за м²)
Мапа
SF-3-021-296
3
101 м²
17/25
166 000 $
17 поверх 25-поверхового будинку, комфорт-клас
Ціна: 166 000 $
(≈1 644 $ за м²)
Мапа
SF-2-639-870
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 88.90 м², без внутрішніх робіт
2
89/40/15 м²
3/26
5 387 340 ₴
3 поверх 26-поверхового будинку, житлова площа - 40 м², кухня - 15 м², комфорт-клас
Ціна: 5 387 340 ₴
(≈60 600 ₴ за м²)
Мапа
SF-2-953-722
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК Русанівська Гавань, 81 м², без внутрішніх робіт
2
81/24 м²
5/17
133 000 $
Розташування: Дніпровський район, Північно-Броварський Масив, Микільсько-Слобідська вул., 11
5 поверх 17-поверхового будинку, кухня - 24 м², комфорт-клас
Ціна: 133 000 $
(≈1 642 $ за м²)
Мапа
1
2
3
4
Оголошень:
66